HFK Kestens

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologie├źn.
adresgegevens
Gilainstraat 122
3300 Tienen
+32 (0)16 80 47 20
016/821052

openingsuren
M 8u 20u
D 8u 20u
W 8u 20u
D 8u 20u
V 8u 20u
Z 9u 18u
Z Gesloten
HFK Kestens op kaart
In onze winkel aanwezig
Neem contact op met ons
Bij vragen over uw bestelling kunnen we contact met u opnemen.
Wij houden u via dit e-mailadres op de hoogte van de status van uw bestelling.

Medewerkers
Gabriel  Den Haese
Magazijn
gabriel@hfk.be
Bart Menten
Verkoop
info@hfk.be
Alain Kerryn
Verkoop
alain.kerryn@telenet.be
Bart Van de Vel
magazijn
bart@hfk.be
0497446246
Kurt Journee
Verkoop
kurt@hfk.be
Annie Kestens
Zaakvoerder (Personeel)
annie@hfk.be
Staf Swiggers
Verkoop
staf@hfk.be
Bruno Pelegrin
Verkoop
Bruno@hfk.be
Lotte Jacquemijn
administratie
lotte@hfk.be
Arlette Maurien
administratie
arlette@hfk.be
Margot Janssens
Administratie
margot@hfk.be
Sven Kestens
Zaakvoerder
sven@hfk.be
David Hoebanckx
Magazijn
david@hfk.be
Alain Vangoidtsenhoven
Verkoop
alain@hfk.be
Freddy Lahou
Magazijn
freddy@hfk.be
Peter Vanoeveren
Verkoop
peter@hfk.be
Marc Meys
Technieker
marc@hfk.be
Paula Van Bets
Waarborgen
paula@hfk.be
Karen Kestens
Zaakvoerder (Boekhouding)
karen@hfk.be
Gert Kestens
Zaakvoerder
gert@hfk.be
Frederic Kestens
Zaakvoerder
frederic@hfk.be